Autor Wątek: Wygraj laptopa Asus eee PC 702  (Przeczytany 15988 razy)

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« dnia: Maj 17, 2008, 08:46:35 »
Niebawem e-weblink wśród swoich userów ogłosi mini konkurs na pozycjonowanie frazy "pozycjonowanie strony" nagrodą palmtop:

ASUS EEE PC 702

Dysk TWARDY 24GB
2048 Pamięci
KAMERKA
WiFi
Czytnik Kart Pamięci
920 Gramów Wagi!!!
WINDOWS XP Home Edition



szczegóły wkrótce :)

Offline melus

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2008, 12:36:03 »
hehe a nóż widelec się uda... Nawet fajny tylko wyglada na 12"

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2008, 08:45:23 »
Nie oficjalnie konkurs na pozycjonowanie frazy się rozpoczą, (nie ma co czekac)

Finał konkursu to 1 września.

Nagroda przypada dla osoby która uzyska najwyższe miejsce pod frazą"pozycjonowanie strony" jednocześnie konkursowa strona musi być podłączona do systemu przez min ostatnie 30 dni z włączonym monitoringiem fraz w systemie który to właśnie wyłoni listę zwycięzców.

Niebawem uruchomimy stronę konkursową na której będzie można sie oficjalnie zgłosić do konkursu.

Offline melus

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2008, 19:03:00 »
Czyli może to być strona, którą teraz podepne??

Offline zajadacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Odp: Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 18, 2008, 19:58:15 »
(...) jednocześnie konkursowa strona musi być podłączona do systemu przez min ostatnie 30 dni z włączonym monitoringiem fraz w systemie który to właśnie wyłoni listę zwycięzców
Nie bardzo rozumiem, mam zainstalować system na stronie? Czy też chodzi o to, żeby linkować do strony z systemu tak, żeby był monitoring fraz (konto pro, minimum 1000 punktów na frazę)?
Zdjęcia stacji bazowych GSM i UMTS

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 21, 2008, 21:22:29 »
Konkurs jest organizowany dla userów e-welibnka , polega na wypozycjonowaniu dowolnej strony internetowej (np: precel, wpis w ewebcities czy też inny czort ) pod frazą konkursową,  warunkiem uczestnictwa jest : posiadanie konta PRO a dokładnie monitoringu fraz(można poprosic kolegę jeżęli posiada konto PRO zeby włożył do siebie stronę) oraz pozycjonowana domena musi byc podłaczona do systemu.

Offline zajadacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Odp: Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2008, 17:22:00 »
(...)pozycjonowana domena musi byc podłaczona do systemu.
A czemu ma to służyć? Nie bardzo rozumiem sens tego. Po co dodawać do systemu statyczną mikro stronę utworzoną tylko na potrzeby konkursu?
Zdjęcia stacji bazowych GSM i UMTS

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 22, 2008, 21:15:43 »
poprostu konkurencja zeby wziąśc udział i wygrac laptopa bedzie musiała podłaczyc system w stopke przez miesiac czasu

Offline zajadacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Odp: Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 22, 2008, 21:45:14 »
poprostu konkurencja zeby wziąśc udział i wygrac laptopa bedzie musiała podłaczyc system w stopke przez miesiac czasu
A wtedy Xann umieści tam linki do siebie z anchorem pozycjonowanie i pójdzie w górę. A jak zrobi tak z każdą stroną z konkursu to i tak pójdzie w górę.
Zdjęcia stacji bazowych GSM i UMTS

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 23, 2008, 07:28:53 »
Xann tam nie umieści linków bo to jest system rotacyjny, dynamiczny i xann nie ma żadnego wpływu gdzie i jakie linki idą, a po drugie xann to nie kurpek i nie zużywam mocy systemu na pozycjonowanie się samego.

Więc nie ma żadnych obaw :) poprostu jeset to konkurs tylko dla użytkowników e-weblinka , taki konkurs bedzie cykliczny dwa razy w roku

Offline kojot

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 297
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 23, 2008, 15:27:52 »
Jak by xan chciał tego lapa dla siebie to by konkursu nie urządzał  ;D
Sprzedam punkty

zapraszam na:
gg: 7052854
mail: gielo@go2.pl
lub PRIV


Offline zajadacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Odp: Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 23, 2008, 22:17:23 »
Xann tam nie umieści linków bo to jest system rotacyjny, dynamiczny i xann nie ma żadnego wpływu gdzie i jakie linki idą,
Kto was tam wie, pewności się nigdy nie ma, a wierzyć na słowo to ja mogę swojej dziewczynie, a i to nie zawsze. Techniczne możliwości na pewno macie, żeby tak zrobić :)
a po drugie xann to nie kurpek i nie zużywam mocy systemu na pozycjonowanie się samego.
Generalnie to ja nienawidzę cudzych SWLi, nigdy nie wiadomo ile mocy sobie bierze właściciel. A używam weblinka i seonet tylko dlatego, ze póki co za cienka dupa jestem, żeby opłacało mi się na swoje zaplecze własny system robić.
Więc nie ma żadnych obaw :) poprostu jeset to konkurs tylko dla użytkowników e-weblinka , taki konkurs bedzie cykliczny dwa razy w roku
Obaw to ja nie mam, nawet jeśli będzie tak jak napisałem to ktoś lapka zgarnie, a reszta może się czegoś nauczy.
Jak by xan chciał tego lapa dla siebie to by konkursu nie urządzał  ;D
Nie bardzo rozumiem sens tej wypowiedzi. Przecież to oczywiste, że z samego abonamentu Xann ma spokojnie ponad 6k miesięcznie (gdzieś na PiÓ kiedyś rzucił statystyki, ze jest jakoś ponad 200 userów PRO). Problemu więc raczej nie ma ze sponsorowaniem takich rzeczy. A wiadomo markę musi sobie budować i reklamować system.

Zdjęcia stacji bazowych GSM i UMTS

Offline kojot

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 297
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 24, 2008, 13:26:52 »
zajadacz moja wypowiedź tyczyła się sugestii że xann wrzuci sobie linki na nasze strony by wygrać w tym konkursie.Co do jego zarobków z kont pro to po to one są aby on jako twórca systemu na tym zarabiał. Dla mnie to może i 2 000 000 mieć z tego miesięcznie i nic nam do tego. Dla mnie jako użyszkodnika tego systemu liczą się efekty w pozycjach moich stron a nie to ile on zarabia i myślę że dla ciebie także powinna. Co do samej promocji, to nikt Ci nie każe brać udziału w konkursie  ;D
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2008, 13:28:49 wysłana przez kojot »
Sprzedam punkty

zapraszam na:
gg: 7052854
mail: gielo@go2.pl
lub PRIV


Offline zajadacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Odp: Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 24, 2008, 19:30:24 »
zajadacz moja wypowiedź tyczyła się sugestii że xann wrzuci sobie linki na nasze strony by wygrać w tym konkursie.
A moja sugestia dotyczyła tego, że Xann wrzuci swoje linki, żeby pójść w górę na "pozycjonowanie". Wszak kiedyś twierdził publicznie ze wejście do top 10 graniczy z cudem.
Zdjęcia stacji bazowych GSM i UMTS

Offline zajadacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Odp: Wygraj laptopa Asus eee PC 702
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 25, 2008, 22:19:27 »
Wszak kiedyś twierdził publicznie ze wejście do top 10 graniczy z cudem.
Częściowo cofam co powiedziałem, bo nieaktualne: http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s=&showtopic=52147&view=findpost&p=412744
Zdjęcia stacji bazowych GSM i UMTS