Autor Wątek: Monitoring SITE  (Przeczytany 11146 razy)

Offline chris

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Odp: Monitoring SITE
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 18, 2008, 22:35:05 »
super sprawa!  :D

PS: moze jeszcze dodac na dole zsumwany wynik? Czyli ile lacznie jest na plus (lub minus).

Offline dziegiel

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Monitoring SITE
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 28, 2008, 22:12:04 »
Witam,

dlaczego system drastycznie zaniża wartość SITE???

np.
polecenie site: w google pokazuje 10800 a w zakładce Moje serwisy: 305 !!!!!!!!!!

Offline e-weblink.com

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Reputacja: 8
Odp: Monitoring SITE
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 29, 2008, 01:22:01 »
Witam,

dlaczego system drastycznie zaniża wartość SITE???

np.
polecenie site: w google pokazuje 10800 a w zakładce Moje serwisy: 305 !!!!!!!!!!

drastycznie zapomniałeś o dopisaniu do polecenia site przedrostka 'www' w nazwie domeny

Pozdrawiam
Najczęściej Zadawane Pytania:
http://www.e-weblink.com/faq.php

Offline chris

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Odp: Monitoring SITE
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 06, 2008, 19:18:00 »
NIe wiem, moze to co napisze to zwykly przypadek, ale wskaznik site praktycznie wszystkich stron, od kiedy jest wprowadzona ta opcja, leci mi w dol. I to nawet bardzo sporo - od 295k do 212k i to w zaledwie dwa tygodnie. W sumie kazda strona idzie w dol. Moze Google nie lubi jak sie codziennie pyta o ilosc podstron danej domeny?  ???

Offline chris

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Odp: Monitoring SITE
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 20, 2008, 17:40:21 »
Odgrzewam i pytam - czy bedzie mozliwosc wylaczenia tej opcji lub zmiany ustawienia, by sprawdzalo linki np raz w tygodniu?

Offline Carnagge

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Odp: Monitoring SITE
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 20, 2008, 18:12:53 »
Ja też mam takie kwiatki. Polecenie site w eweblink pokazuje ok. 300, a w Google 10 000 (z 'www') i jest taka mieszanka raz pokazuje dobrze, a raz zle. Widac to tez przy dodawaniu nowej strony. Wyswietli mi np. 300, a jak klikne autoryzuj to po przejsciu autoryzacji jest 10 000 lub tez na odwrot.

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Monitoring SITE
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 20, 2008, 19:50:11 »
Na chwile obecną w wersj standard SITE jest sprawdzane co 4-7 dni (roznie) w wesji PRO codziennie. I tak zostanie, każdą stronę moża ręcznie skasowac i ponownie włożyc jeżeli jest źle wybrane DC.  DC są wybierane losowo i nie mamny na nie wpływu bo na 40 zawsze sie trafi jakieś lewe dzisiaj a jutro juz bedzie normalne.

Offline chris

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Odp: Monitoring SITE
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 21, 2008, 00:40:51 »
Ja mam PRO i nie chce, by mi to codziennie sprawdzalo. Od kiedy jest ta opcja ciagle site (kazdej strony) mi leci w dol. W koncu sie Google wkur.. i mi walnie bana na strony!   :-[

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Monitoring SITE
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 21, 2008, 06:57:33 »
Ja mam PRO i nie chce, by mi to codziennie sprawdzalo. Od kiedy jest ta opcja ciagle site (kazdej strony) mi leci w dol. W koncu sie Google wkur.. i mi walnie bana na strony!   :-[


Sprawdzanie przes system SITE nie ma nic wspólnego z tym ze ono spada czy tez google miało by Ci dac bana

Offline chris

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Odp: Monitoring SITE
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 21, 2008, 14:18:28 »
Wiesz... wcale bym tego nie byl taki pewien. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze to zwykly przypadek, ze od kiedy jest wlaczona ta opcja stracilem prawie polowe punktow z site i to az na 14 stronach! Na jednej stronie od kilkunastu miesiecy mialem zawsze ok. 8k podstron, a teraz mam zaledwie 1,5k.

Offline wedrowiec

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Monitoring SITE
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 31, 2008, 11:22:52 »
na liście serwisów przy jednym mam pokazany site 0 a na wykresie do tego samego jest 800 ;) ciekawe.

Offline e-weblink.com

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Reputacja: 8
Odp: Monitoring SITE
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 31, 2008, 12:03:12 »
na liście serwisów przy jednym mam pokazany site 0 a na wykresie do tego samego jest 800 ;) ciekawe.

ciekawe...zalezy dla kogo :)

Prosze o nazwe domeny na PW. Sprawdze o co chodzi. Na obecną chwile mogę powiedzieć tyle że gdy google nie zwróci wartości site to wynik nie leci do statystyk i jest sprawdzany ponownie za godzine.

Pozdrawiam.
Najczęściej Zadawane Pytania:
http://www.e-weblink.com/faq.php