Autor Wątek: Przycinanie site powyżej 100k  (Przeczytany 32547 razy)

Offline delta

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 2
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 04, 2007, 12:34:31 »
Co? Przycinanie po 10k?

Miało być przycinanie po 100k, tak jest napisane w tym wątku w pierwszym poście. To teraz zmieniacie zasady? Ludzie maja porobione przelewy a tu za parę dni większość punktów zniknie z konta.
I jak ja to wytłumaczę klientom, że teraz zamiast 100k dostaną 30k za tę samą cenę?

To trochę nie w porządku z Waszej strony.

Offline czachapl

  • Doświadczeni
  • Jr. Member
  • ******
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 1
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 04, 2007, 12:58:38 »
Chciałem się dowiedzieć, czemu nie sa premiowane właśnie małe serwisy??
Takie powiedzmy, co maja site w przedziale 100 do 1000 (lub innym). Wydaje mi się ze sa one bardzo wartościowe dla sytemu niż molochy po ileś tam tys. site. Nie będę się wywodził, dlaczego sa bardziej wartościowe, bo to chyba jest oczywiste.
Potrzebujesz promocji firmy w internecie zapraszam pozycjonowanie strony !!!!

Radosław Sobierajski

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 04, 2007, 13:54:06 »
no własnie po wprowadzeniu tego uaktualnienia z przycinaniem site bedą przemiowane małe serwisy :)

Offline Ptaq

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 04, 2007, 14:22:53 »
dobrze, ze ja nie handlowałem punktami bo widzę, że e-weblink nieźle 'załatwił' sprzedających  :D

Ale ja mam pytanie dotyczące wszystkich - bo jeżeli mniej pkt. dostajemy, to są one również wartościowsze - a wartość tu się przekłada na ilość pobrań.
Dlatego tu pytanie co ile (orientacyjnie) następuje pobranie i co ile będzie następować po tych zmianach. (lub inaczej - ile teraz jest pobrań na dobę, a ile będzie po zmianach).
Polecam pozycjonowanie stron i pisanie tekstów - tel. (32) 725 39 40

Offline hala24

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 05, 2007, 00:33:54 »
Moim skromnym zdaniem okres zmian powinien trwać równy miesiąc a nie 2 tygodnie chodź dzięki i za to  skoro teraz zostało przedstawione ile pkt otrzymamy za jaka stronę to może teraz dacie nam czas aby skacząc  transakcje z naszymi klientami którym sprzedaliśmy pkt ??

było by to bardziej fair play
NAJTAŃSZE PKT W SYSTEMIE !!!
GG:4693865

Offline e-weblink.com

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Reputacja: 8
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 05, 2007, 14:41:46 »
Dla wszystkich zainteresowanych zamieściliśmy w zakładce Konto informacje na temat tego ile będzie punktów po wprowadzeniu nowego algorytmu przycinającego punkty. Również w zakładce Serwisy jest informacja w nawiasie ile będzie punktów za każdy z dodanych serwisów.

Pozdrawiam,
Najczęściej Zadawane Pytania:
http://www.e-weblink.com/faq.php

Offline chris

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 05, 2007, 16:32:51 »
Super.... Teraz z 94,780 bede mial zaledwie 1/3 tego....   :'(

Offline kob22

  • Doświadczeni
  • Full Member
  • ******
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 5
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 05, 2007, 18:10:48 »
Z korzyścią dla wszystkich to będzie. Szkoda, że niektórzy tego nie rozumieją.

Offline bdozz

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 211
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 06, 2007, 13:20:43 »
Te dwa tygodnie są dla ludzi, którzy sprzedają punkty. Sytuacja nie będzie prosta, trzeba będzie logarytmicznie podnieść ceny... :P

Już wstępnie mogę powiedzieć, że ceny podskoczą 2-3 krotnie  :-\
Hurtowy handel punktami. Dostępne punkty z najpopularniejszych systemów. Najlepsze ceny na rynku!


Offline filipbluevision

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 06, 2007, 13:41:36 »
Przepraszam ale ja może czegoś nie rozumiem. Mam przykładowo tak:

strona ma site: 500k - czyli ma teraz 500k punktów
po zmianach ma mam 70k punktów. Niby wszystko ok ale:

W systemie jest dalej 500k moich stron na których wyświetlają sie linki. Innych ludzi także. Jeśli nie zmieni się przelicznik punktowy dla danego linku to za swoje 500k stron będę mógł umieścić 7x mniej linków na stronach systemu. Proszę o wytłumaczenie w jaki sposób nie tracę tutaj na tych zmianach? Dodatkowo jeśli jest tak jak napisałem w systemie zostanie bardzo dużo stron, które nie zostaną obsadzone linkami przez użytkowników.

Offline Ptaq

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 06, 2007, 15:49:35 »
Ja też sie zapytalem o podobna kwestie... ale jak narazie administratorzy nie odpisali.

No ale można pomyśleć jeżeli nie będą się sie wyświetlać linki userow to kogo ?
Polecam pozycjonowanie stron i pisanie tekstów - tel. (32) 725 39 40

Offline dydek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 3
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 07, 2007, 08:42:53 »
Ale skąd Ty wziąłeś 7 razy mniej ? Na Twoją stronę nie jest wysyłane 500 000 linków codziennie, tylko określona liczba, spośród której linki są losowane przy każdym odświeżeniu strony/podstrony. Tak więc nie wyświetlasz 500 000 linków, tylko np 250. I mały serwis też wyświetla 250, więc gdzie tu sprawiedliwość ? Przynajmniej tak mi się wydaje. jeśli się mylę, to prosze o poprawę.
Po drugie takie strony molochy strasznie osłabiają moc systemu. Co ile wchodzi bot na taką daleką podstronę w takim dużym serwisie ? Na pewno bardzo rzadko. A zgarniasz mase punktów, które możesz wykorzystać na mniejszych serwisach, gdzie masz większe prawdopodobieństwo trafienia bota na Twój link.
Dodatkowo po zmianach wzrośnie ilość pobrań, po prostu punkty staną się mocniejsze. Coś co kiedyś zapewniało top 1 za 50 K punktów, teraz może zapewnić z 5 k punktów.

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 07, 2007, 08:51:23 »
@ dydek - dokładnie jest tak jak mówisz

Offline filipbluevision

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 07, 2007, 09:59:53 »
@ dydek - 7 razy mniej punktów wziąłem z wykresu, który był tu wcześniej pokazany. Co do ilości linków u mnie to nie mój wybór, że tylko te przykładowe 250 miejsc jest zajętych. Rozumiem, że jest to również proporcjonalne w stosunku do małych serwisów i z 1000 podstron np 25 wyświetla linki?
Co do prawdopodobieństwa to wszystko zależy od jakości serwisu i jego olinkowania, a nie od wielkości situ.
Czemu sądzisz, że wzrośnie ilość pobrań? Przecież ilość stron w systemie teoretycznie się nie zmieni, zmniejszy się tylko liczba  punktów do wykorzystania. Tym samym będziesz trafiał na te same molochy, tyle że nie 50k razy a 5k... O ile dobrze rozumiem to ta zmiana ma sens jedynie w momencie gdy ludzie pokasują molochy z systemu. Jeśli jest inaczej proszę o sprostowanie.

Offline dydek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 3
Odp: Przycinanie site powyżej 100k
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 07, 2007, 12:57:00 »
Nie, paczka linków, to jest paczka. Posiada w sobie x ilość linków i jest ona wysyłana na serwer. Nie ma różnicy ilości linków w paczce w zależności na jaką stronę jest ona wysyłana.

Tak, zależy od olinkowania, ale z pewnością wolałbyś swoje linki na 50 serwisach z site 10 k, niż na 1 serwisie z site 500 k.

Wzrośnie cena pkt. Jeżeli np. na tą chwile 500 pkt daje 10 pobrań w ciągu doby, to gdy spadnie liczba punktów w obiegu (a zostanie jednakowa liczba domen w systemie), to tym samym punkty "zdrożeją". To samo 500 pkt może dać np. 10-15 pobrań. Są to dane całkowicie przykładowe, więc nie ma co się nimi sugerować.