Autor Wątek: Regulamin systemu  (Przeczytany 2975 razy)

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Regulamin systemu
« dnia: Październik 17, 2007, 09:22:31 »
Proszę o zapoznawaniem się z regulaminem systemu e-weblink oszczędzi to obu stronom nie przyjemnych sytuacji.

System jest na takim etapie ze bardzo restykcyjnie podchodzimy do ewidentnego jegło łamania.

Offline nexmoney

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 2
Odp: Regulamin systemu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2007, 15:50:22 »
a mam takie pytanie odnosnie zółtych kartek.
dostaje kartke za nie wyswietlanie linkow podczas wizyty waszego robota.rozumiem to bardzo dobrze i takie sprawdzanie jest konieczne.
mam teraz w systemie okolo 100 domen i subdomen.pewnego razu zdarzylo sie tak ze moj hosting nie dzialal przez okolo 2 godziny z winy usługodawcy.
po wejsciu na eweblinka zobaczylem ze mam polowe normalnych punktow bo akurat jak hosting nie dzialal to robot wasz odwiedzil polowe moich stron.
po aktywacji wszystko wrocilo do normy ale gdybym wtedy dostawal zólte kartki to dostal bym ich ze 20 :D i moglbym sie pozegnac z kontem w eweblinku.

czy banujac konta i domeny uwzgledniacie roznice pomiedzy celowym oszukiwaniem a sytuacja taka jak powyzej.
nawet najlepszy hosting nie ma 100% uptime .patrzac na ostatnie pady systemu sami chyba sobie z tego zdajecie sprawe :D

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Regulamin systemu
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2007, 15:54:35 »
Konta lub domeny sa banowane za ewidentne oszustwo