Autor Wątek: Współczynnik ePoint  (Przeczytany 19956 razy)

Offline guntz

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 04, 2007, 13:18:38 »
Cytuj
Z drugiej strony jeżeli czujesz sie oszukany to jest cała masa innych systemów.
Odpowieź na pozimie, ale to daje dużo do myslenia.

Jednym słowem idź sobie gdzie indziej i nie wykopuj więcej błedów systemu.

Offline unusuall

  • Global Moderator
  • Młody user
  • *****
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 04, 2007, 14:36:25 »
To nie jest błąd systemu, a Ty niczego nie odkryłeś.

Po prostu - e-weblink jest narzędziem, którego Ty nie umiesz wykorzystać i wymyślasz dziwne problemy.

Zamiast narzekać na poniesione straty mógłbyś ruszyć głową i pomyśleć, jak wykorzystać system do swojej wizji  pozycjonowania, a nie oczekiwać, że system zostanie przebudowany dla Twojego widzimisię.
------------------------------------------------------
Sprzedam punkty w systemie, duże ilości, zapraszam na PW.

Offline Ptaq

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 04, 2007, 14:59:41 »
Systemy linków stałych są juz dwa wiec do wyboru do koloru, ten jest systemem linków dynamicznych i takim zostanie.
No racja... ale na rynku jest kilka(naście) systemów wymiany i to są TYLKO 2, wiec raczej az takego wyboru jak w rotacyjnych nie ma.
Polecam pozycjonowanie stron i pisanie tekstów - tel. (32) 725 39 40

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 04, 2007, 15:14:48 »
Już było tłumaczone dlaczego wymiany, zrób test sobie, włóz domenę do każdego systemu w każdym otrzymaną ilością PKT pozycjonuj inny adres pod fraze np: wypas owiec w Bieszczadach a po miesiacu wyciągniesz wnioski

Offline guntz

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 04, 2007, 17:17:31 »
To nie jest błąd systemu, a Ty niczego nie odkryłeś.
Coś przegapiłem? Zostało to gdzieś wcześniej opisane lub wyjaśnione?
A może jest to zupełnie normalne i nie powinno się mieć pretensji jeżeli system pobiera punkty i nic w zamian nie daje?

Może jesteś tylko moderatorem, ale powinieneś też wiedzieć dla kogo jest ten system i to że to właśnie użytkownik wykrywa i złasza najwięcej błędów.

I właśnie widze od razu efekty. Wartość ePoint, ktora od paru tygodni wynosiła 0% w ciągu paru godzin uzyskała dla tych linków prawie 40%

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 04, 2007, 17:44:25 »
Po testuj z systemem daj jednemu linkowi 1000 pkt innemu 500pk innemu 10 pkt. załapiesz o co chodzi.

Offline unusuall

  • Global Moderator
  • Młody user
  • *****
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 04, 2007, 17:49:03 »
Może jesteś tylko moderatorem, ale powinieneś też wiedzieć dla kogo jest ten system i to że to właśnie użytkownik wykrywa i złasza najwięcej błędów.
Może i tylko moderatorem, ale gdzieś widziałem opcję "banicja" :P

Jeśli użytkownik faktycznie zgłasza problem, to jest ok, ale jeśli ktoś robi awanturę o to, że system nie działa wg jego widzimisię to sorry, ale to jest jego problem.
------------------------------------------------------
Sprzedam punkty w systemie, duże ilości, zapraszam na PW.

Offline e-weblink.com

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Reputacja: 8
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 04, 2007, 18:18:27 »

Może jesteś tylko moderatorem, ale powinieneś też wiedzieć dla kogo jest ten system i to że to właśnie użytkownik wykrywa i złasza najwięcej błędów.

I właśnie widze od razu efekty. Wartość ePoint, ktora od paru tygodni wynosiła 0% w ciągu paru godzin uzyskała dla tych linków prawie 40%

Niestety muszę cię zmartwić, ale nikt w tym temacie palcem nie kiwnął. Możesz być jedynie dumny z siebie bo przyspieszyłeś wyświetlanie wskaźnika ePoint na stronie, co nam odjęło odpisywania Tobie na uwagi iż linki się nie pobierą bo jeszcze 60% i będziesz miał pierwsze pobranie :)

Pozdrawiam
Najczęściej Zadawane Pytania:
http://www.e-weblink.com/faq.php

Offline guntz

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 24, 2007, 16:23:49 »
Witam ponownie :)
System ładnie działal od ostatniego mojego postu, ale teraz od kilku dni znowu coś się stało nie pobiera linków dla fraz ktore mają małą ilość punktów.

Może dajcie jakąś informacje w panelu że minimalna ilość punktów dla jednego linka musi wynosić ileś tam puntów, aby system działał poprawnie. Bo znowu można pomyśleć że coś się zepsuło.

Powiedzmy że pozycjonuje jedną stronę przeznaczając na nią 5000 punktów.
Lubie różnicować linki i anchory. A więc pozycjonuje sobie głowną stronę i 9 podstron przeznaczając na każdą z nich po 10 anchorów. Co daje w sumie 100 linków na całą domenę.
5000pnk / 100 linków = 50pnk (średnio na jednego linka)
Przy czym linki mają jeszcze różny piorytet. I przy tego typu linkowaniu przeznaczając 5000pnk na jedną domenę okazuje się że średnio połowa linków nie zostaje pobierana i nie wiadomo dlaczego?.

Naprawcie to albo dajcie konkretą informację jaka jest minimalna granica tej tajemniczej wartości ePoint.

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 24, 2007, 17:27:37 »
Nie ma co naprawiac bo nic sie nie zepsuło, działa taka samo jak tydzień temu. Twoje rozumowanie na tomiast jeset błędne, tzn 5000pnk / 100 linków = 50pnk (średnio na jednego linka)

Ilośc punktów to jest szansa ze twój link zostanie zauważony przez google im wiecej punktów tym wieksza szanasa ze na wszyskich domenach w systemie zostanie zauważony twój punkt, obecnie minimalny wspłczynnik wyjącia linku to 8punktów co ci gwarantuje ze twój link zostanie pobrany raz na dwa tygodnie

Offline guntz

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 25, 2007, 21:09:21 »
Co jest błędne w moim rozumowaniu? Ze za bardzo różnicuje anchory?
Może ja wole mieć 10 różnych linków pobranych raz na dobę niż 1 link pobrany 10 razy na dobę?
Ja wiem że lżej dla systemu by było abym wszystkie punkty przeznaczył powiedzmy na 5 linków, a najlepiej aby to było mniej linków niz stron ktore dodałem :)

Co do tej wartości ePoint to w ostatnich dniach min jej wartość jest gdzieś w granicach 50pnk. Gdy jest mniej niż 50pnk na linka to stoi w miejscu. Jak by było inaczej to bym nie zgłaszal problemu.

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 25, 2007, 21:20:46 »
Wytłumaczę to inaczej, to jest system z linkami rotacyjnymi tzn ze pobiera odpowiednią ilośc linków na twoją stronę, następnie losowo je wyświetla. Słowo losowo świadczy o tym ze twój link może miec pecha i nigdy nie zostanie pobrany, własnie zeby zwiekszyc tą losowośc trzeba zwiększyc ilośc pkt, oczywiście w granicach rozsądku bo wcale to nie znaczy że jeżeli dasz na fraze 10.000 pkt to twój link bedzie "stały" przez 24h.

Mozesz poobserwowac jak rotują się linki w systemie na głownej stronie e-weblinka i sobie policzyc ile razy wyświetlił się jaki link.

Offline guntz

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 26, 2007, 00:04:15 »
Wytłumaczę to inaczej, to jest system z linkami rotacyjnymi tzn ze pobiera odpowiednią ilośc linków na twoją stronę, następnie losowo je wyświetla.
Dzieki za wytłumaczenie :) Tylko szkoda że nie na temat. Ja widze problem z pobieraniem a nie z wyświetlaniem.

I prosił bym raczej o wytłumaczenie dlaczego jak link miał poniżej 50pnk to wartość ePoint dla niego miała przez cały czas 0% i pewnie nigdy nie został by  pobrany ten link? A po zwiekszeniu punktów ponad te 50pnk od razu widać że wtedy działa już normalnie i wartość ePoint rośnie co chwile.

Widze że jest jakaś minimalna granica punktów na linka poniżej której system nie bierze pod uwage takiego linku, i chyba sami nie jesteście w stanie określić tej wartości, bo inaczej było by to gdzieś normanie podane.

Napiszcie gdzieś w panelu ile wynosi minimum punktów dla linka, abym nie musiał co chwile kontrolować czy sytem pobiera mi jeszcze wszystkie linki czy tylko część z nich.

Offline unusuall

  • Global Moderator
  • Młody user
  • *****
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 26, 2007, 03:12:56 »
Cytuj
Napiszcie gdzieś w panelu ile wynosi minimum punktów dla linka, abym nie musiał co chwile kontrolować czy sytem pobiera mi jeszcze wszystkie linki czy tylko część z nich.
przydziel linkom normalne ilości punktów i nie będziesz musiał siedzieć w panelu godzinami i obserwować pobrań :)

Cytuj
Może ja wole mieć 10 różnych linków pobranych raz na dobę niż 1 link pobrany 10 razy na dobę?
Dostałeś wytłumaczenie od Jupi'ego, nie wiem, czego jeszcze chcesz się dowiedzieć... Jeśli wolisz "pozycjonować" po swojemu, to "pozycjonuj", tylko nie miej pretensji, że Ci nie działa :) Gdzieś chyba na PiO Xann powiedział, że przy minimalnej wartości zbliżonej do ePoint link jest pobierany raz na 2 tygodnie -  więc przy 50 pktach będzie pobrany 14/5 ~ co 3 dni. Jakieś jeszcze pytania? :D
------------------------------------------------------
Sprzedam punkty w systemie, duże ilości, zapraszam na PW.

Offline Ptaq

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Współczynnik ePoint
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 26, 2007, 09:00:47 »
A ja korzystając z tematu chciałbym się dowiedzieć co to jest to 'pobranie'. Bo tak sie od kilku dni właśnie zastanawiam - czy tu chodzi o to że dany link pojawia się wraz z innymi w takim 'pakiecie' i jest wyświetlany przez 24h na wszystkich podstronach danej domeny ?
Polecam pozycjonowanie stron i pisanie tekstów - tel. (32) 725 39 40