Autor Wątek: Biuro w domu  (Przeczytany 1011 razy)

Offline avripen

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
Biuro w domu
« dnia: Sierpień 07, 2017, 15:10:04 »
Wiele osób chciałoby mieć teraz biuro w domu i pracując właśnie w domu. Jak już urządzać to porządnie. Co powiecie na fotele biurowe dopasowane do naszego kręgosłupa ?

Offline Zurawias

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Biuro w domu
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2017, 09:05:49 »
Jeżeli spędzasz sporo czasu w biurze, to uważam, że zakup takich foteli biurowych jest bardzo dobrym pomysłem.

Offline aralka

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Biuro w domu
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2017, 20:45:12 »
Jestem tego samego zdania.

Offline nubarim11

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Biuro w domu
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2017, 17:59:28 »
Jak dla mnie super sprawa, biuro w domu to dobry pomysł.

Offline magda7

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Biuro w domu
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2018, 17:04:24 »
W sumie po chwili namyslu moge stwierdzic, ze to bardzo dobry pomysl. Sama zastanawiam sie nad otworzeniem swojego pierwszego w zyciu biznesu. Bedzie to mala dzialalnosc jednoosobowa czy tez mikrofirma jak kto woli. Duza czesc czasu bede spedzala przy komputerze poniewaz moje uslugi beda zwiazane z marketingiem internetowym. Mysle, ze taki fotel dopasujacy sie do kregoslupa moze byc strzalem w dziesiatke .. tylko pozostaje jeszcze kwestia ceny, zaczynaja sie od 2000 zloty. Moze polecicie cos tanszego? Druga kwestia to urzadzenie pomieszczenia przeznaczonego na biuro, bede potrzebowala zrobic remont generalny. Zastanawiam sie na jakich zasadach dobrac oswietlenie. Troche czytalam na ten temat m.in. tutaj https://iluve.com/pomieszczenia/biuro-i-gabinet potrzebuje jedynie to przelozyc na swoja sytuacje. Rozmiar pomieszczenia do 3.5x2.5m, podpowiecie cos? Z gory dzieki.

Offline monikabert90

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 207
  • Reputacja: 0
Odp: Biuro w domu
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 24, 2018, 09:06:04 »
W domowym biurze warto również zwrócić uwagę na odpowiednie oświetlenie. Spory wybór różnego rodzaju lamp, do biura i nie tylko, znajdziecie na https://mo.design/. Mają tam naprawdę nietuzinkowe, unikalne produkty, więc jeśli lubicie mieć wnętrze urządzone w oryginalnym stylu, to szczerze polecam ;) Są tam takie marki jak Artemide, Delta Light, Design Heure, Sternlight, Vibia i inne, więc naprawdę jest w czym wybierać, na pewno nie będziecie zawiedzeni :)

Offline Pragusia

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Odp: Biuro w domu
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 21, 2018, 07:00:15 »
Ja tak pracuje, więc się da. Ale w domu trzeba mieć sporo samozaparcia żeby dopilnować całej pracy. Założyłam sobie na https://az.pl/poczta/ specjalną firmową skrzynkę nawet - to się akurat w każdym biznesie przydaje bo jest wygodniejsze i profesjonalniej wygląda

Offline Sekejenik

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Biuro w domu
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 13, 2018, 15:27:03 »
jak w temacie biur to ja mam nieco inne pytanie, niedawno zalozylem firme i zastanawiam sie nad takim rozwiazaniem jak biuro wirtualne, np tu jest taka oferta http://ideaprestige.eu/ co o tym sądzicie, czy to faktycznie sie tak opłaca? Nie ma z tym zadnych problemow? Bo w sumie jak sobie pomysle o wynajmowaniu biura stałym co pozera tyle pieniedzy... z checia zdecydowalbym sie na takie biuro wirtualen

Offline Suzzy

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Biuro w domu
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 30, 2018, 21:17:11 »
Witam,
Co prawda nie wiem o jakim charakterze będzie Twoja firma, ile będzie kontrahentów, czy dokumentów, ale uważam, że warto zastanowić się nad przechowywaniem wszelkiej dokumentacji związanej z prowadzoną działalnością. Ma to duże znaczenie w czasach szczególnego upodobania tematu ochrony danych osobowych.  Dlatego może zainteresuje Cię taka metalowa szafa aktowa, którą oferuje firma ART - BUD. Pozostały asortyment z kategorii wyposażenia biura znajdziesz tutaj: szafy stalowe.