Autor Wątek: Błędy x104 / x905 - rozwiązanie  (Przeczytany 2260 razy)

Offline webpcplpp

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Błędy x104 / x905 - rozwiązanie
« dnia: Grudzień 15, 2009, 00:05:40 »
Witam,
przez długi czas męczyłem się z zapleczem, które po przeniesieniu na nowy serwer wywalało błędy z104/x905. Dotyczyło to starych (=takich co były w weblinku juz kilka miesięcy) jak i nowych stron.

Robiłem wszystko, co znalazłem na forum:
- chmod 666 dla  pliku wbl
- usuwanie i ponowne wgrywanie plików oraz folderów
- wrzucenie kodu do pustego pliku index.php i załadowanie na serwer, po czym aktywacja strony (i podmiana na pierwotny index.php), która i tak po 2dniach wylatywała z systemu.

+ oczywiście poprawna instalacja wg instrukcji

Dziś znalazłem rozwiązanie ;) Być może niektórym to pomoże...Mam nadzieję, że szczególnie tym, którzy wiedzą, że to wina serwera (konfiguracji), jednak nie mogą temu zaradzić.

Rozwiązanie:
W pierwszej linii skryptu umieścić:
<?php include_once('[losowa_nazwa].php');?>

a tam gdzie mają być wyświetlane linki:
<?php echo fetch_weblink();?>

Ważna uwaga:
 To: <?php include_once('[losowa_nazwa].php');?> musi być koniecznie w PIERWSZEJ linii. Nie może przed tym być nawet pustej linijki.

Gdy do pustego index.php wrzucałem
<?php include_once('[losowa_nazwa].php'); echo fetch_weblink(); ?> i była przed tym pusta linia, system nie autoryzował strony. Gdy usunąłem pustą linię to już działało. To dało do myślenia, więc postanowiłem na testowych stronach includować plik weblinka w 1linii, a wyświetlać (echo) w standardowym=odpowiednim miejscu. Losowe 5stron przeszło poprawnie testy ;)

Mam nadzieję, że pomogłem.
Wiem, że wg niektórych to Ameryki nie odkryłem :D
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2009, 00:09:09 wysłana przez webpcplpp »

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Błędy x104 / x905 - rozwiązanie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2009, 08:12:04 »
bardzo dziękujemy za tą cenną informację, mamy też za nią dla Ciebie nagrodę w postaci 90 dni konta PRO wystarczy że podasz login na PW