Autor Wątek: Brak autoryzacji  (Przeczytany 7819 razy)

Offline SebaZ

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Brak autoryzacji
« dnia: Czerwiec 22, 2008, 11:14:52 »
Pomimo poprawnej instalacji skryptu system wyrzuca mi błąd:
Cytuj
Błąd nr: x104
Odrzucenie autoryzacji: Błędna instalacja
Tak, twierdzę, że instalacja jest poprawna, gdyż przeprowadzenie testu:
Cytuj
Prosimy zrobic wowczas test, wgrac na chwile czysty plik index.php (kopie starego zachowac Uśmiech ) na tym pliku przeprowadzic aktywacje systemu, jeżeli aktywacja się poweidzie mamy pewnośc ze serwer jest OK a problem lezy po strone serwisu
Daje taki sam skutek.

Strona: www.extreme-fusion.pl

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak autoryzacji
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2008, 21:17:35 »
Jeżeli na czystym pliku index.php strona nie przechodzi autoryzacji probel lezy po stronie serwera , może on blokowac połączenia wychodzące albo nie można zapisac do pliku

Offline SebaZ

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Brak autoryzacji
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2008, 21:43:39 »
A można prosić o konkretniejszą odpowiedź jakie połączenia wychodzące? Za pomocą jakich funkcji?

Offline webraster

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Brak autoryzacji
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2008, 08:43:57 »
Xann, wydaje mi sie ze to najczesciej nie jest serwer tylko skrypt e-weblinka jest badziewny. Ja codziennie zaczynam dzien od re-aktywowania czesci moich serwisow po tym jak w nocy podostawaly x104. Cos musi byc chyba z tym plikiem .wbl bo jak go wygole to dziala na powrot.

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak autoryzacji
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2008, 08:59:51 »
w systemie jest 30 tys domen ktore są codziennie spawdzane dlaczego problem tyczy się tyko Twoich a nie tych 30 tys pozostałch też ???

nie na najepiej zwalic na innych a u siebie miec wszstko cacy

gdyby było jak mówisz mial bym tu 20 tys takich wiadomości

Offline SebaZ

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Brak autoryzacji
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2008, 09:46:47 »
Wy się kłócicie a ja nie otrzymałem odpowiedzi na swoje pytanie!

Offline webraster

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Brak autoryzacji
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 23, 2008, 18:42:28 »
No nie ma sie co tak denerwowac na kobiete ;D Mam pytanie, nie masz moze php.ini dla apache2 od systemu na ktorym e-weblink napewno funkcjonuje? Tak zebym mogla ustwienia porownac?

w systemie jest 30 tys domen ktore są codziennie spawdzane dlaczego problem tyczy się tyko Twoich a nie tych 30 tys pozostałch też ???

nie na najepiej zwalic na innych a u siebie miec wszstko cacy

gdyby było jak mówisz mial bym tu 20 tys takich wiadomości

Offline b-boy_87

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Brak autoryzacji
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 26, 2008, 21:55:38 »
no ja niestety musze sie podpisac pod postem, bo również mam problemy z autoryzacją.
Działa mi przez pare dni pozniej nagle brak autoryzacji.. jak probuje autoryzować to wyskakuje błąd

Błąd nr: x104
Odrzucenie autoryzacji: Błędna instalacja
Na podanej stronie nie wykryto poprawnie zainstalowanego skryptu wyświetlającego linki z systemu. Radzimy jeszcze raz sprawdzić, czy został poprawnie zainstalowy skrypt systemu, czy został utworzony odpowiedni folder z prawami do zapisu. Czasem może być to błachy problem jak np. przekroczony limit powierzchni dyskowej na serwerze, a czasem może to być zablokowanie połączeń wychodzących z Twojego serwera. W razie dalszych problemów z autoryzacją zapraszamy na nasze forum.


gdy wszystko jest zrobione ok, wczesniej za autoryzowano, a teraz nie ?, gdy przeciez nic nie zmienialem....


p.s. do admina to nie lezy po stronie servera, ponieważ trzymam na tym samym serverze pare domen i z innymi nie ma problemow ?
ja juz sam nie rozumiem

Offline webraster

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Brak autoryzacji
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 27, 2008, 00:20:19 »
U mnie ten problem wystepuje na 3 serwerach. Za kazdym razem jak e-weblink wywala strone musze wykasowac plik .wbl i aktywowac na nowo... Mam na tych serwerach Joomle, WordPressy, linkory, linkme, seonety i co tam jeszcze w sieci mozna znalezc. Niestety, problem wystepuje tylko z e-weblinkiem no ale ten jak wiadomo jest bug free. Sama juz nie wiem... na razie kasuje pliki i aktywuje system recznie ponownie w nadzieji ze moze z nastepna wersja skryptu cos sie poprawi.

Offline Vimes

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • wtf?
Odp: Brak autoryzacji
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 27, 2008, 08:07:32 »
A zrób sobie czyszczenie katalogu z eweblinkiem cronem co parę godzin, przestanie wywalać.

Offline bimas

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Brak autoryzacji
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 27, 2008, 12:37:43 »
nie na najepiej zwalic na innych a u siebie miec wszstko cacy
moim zdaniem to system e-weblink.

W moim przypadku co jakiś czas widzę w Panelu Administracyjnym jedną, a ostatnio dwie strony nieautoryzowane. Chciałbym tylko zauważyć, że wcześniej były autoryzowane. Chciałbym także poinformować, że strony niezautoryzowane to tylko domeny podpięte pod ten sam skrypt. Mam kilka domen na 1 skrypcie, w 1 folderze, więc dlaczego jedne autoryzuje a inne nie pomimo, że wszędzie są takie same ustawienia?

Pozdrawiam

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak autoryzacji
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 27, 2008, 13:34:15 »
POprosze adres tych stron na PW zobaczymy czy to problem systemu, ja wiem ze nie bo nie widze zeby dziennie znikalo 20 tys domen ale skoro sie upierasz to poprosze zobaczymy co tam sie dzieje

DObra już ją widze a więc kolego :

Historia strony:
23.06.2008    Przekierowanie
22.06.2008    Przekierowanie
22.06.2008    Przekierowanie
19.06.2008    Przekierowanie
17.06.2008    Przekierowanie

i ????
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2008, 13:39:27 wysłana przez Xann »

Offline SebaZ

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Brak autoryzacji
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 01, 2008, 02:45:04 »
Problem nadal nie rozwiązany!
Trzeba kasować plik wbl i aktywować ręcznie.
A przekierowaniami się bawiłem podczas próby instalacji, która trwała, jak widzisz, kilka dni.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2008, 02:56:35 wysłana przez SebaZ »

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak autoryzacji
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 01, 2008, 07:27:56 »
Problem lezy po stronie serwera na krórym lezy skrypt

Offline webraster

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Brak autoryzacji
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 01, 2008, 08:05:23 »
SebaZ, w swiecie informatyki powszecnie wiadomo ze istnieja dwa programy, ktore pozbawione sa bledow. Sa to TeX i system e-weblink Xann'a. Wiec, kolego, nie przesladuj Xann'a bo skoro e-weblink jest bezbledny z definicji to wina musi lezec po stronie serwera. Jak nie wiesz co jest zle ustawione w serwerze to odpal cron'a i co minute czy dwie wymazuj zawartosc katalogu e-weblink'a - u mnie wydaje sie pomagac...