Autor Wątek: Ilość linków wychodzących  (Przeczytany 1924 razy)

Offline Dartam

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Ilość linków wychodzących
« dnia: Luty 28, 2013, 17:56:02 »
Witam,
na mojej stronie jest łącznie 8 linków wychodzących z czego 3 to moje linki + 5 od e-weblink. Jednak zastanawia mnie jedno, bo w karcie "Serwisy" mam napisane "Out: 8". No właśnie, czy to jest poprawnie? Dlaczego serwis eWeblink dolicza linki ze skryptu? Jak dla mnie to z lekka bez sensu, bo w tej sytuacji nie da się osiągnąć np. tylko 4 linków wychodzących i mieć te 30%. :-\

Offline Radeq

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: Ilość linków wychodzących
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2013, 19:20:14 »
1. Na forum PiO też ktoś zgłaszał takie coś niedawno: usunięcie i ponowne dodanie strony do systemu rozwiązało ten problem.
2. Administracja prosiła aby takie sytuacje zgłaszać do nich w celu poprawy błędu.

Offline Dartam

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Ilość linków wychodzących
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2013, 20:55:15 »
1. Na forum PiO też ktoś zgłaszał takie coś niedawno: usunięcie i ponowne dodanie strony do systemu rozwiązało ten problem.
2. Administracja prosiła aby takie sytuacje zgłaszać do nich w celu poprawy błędu.

Usunąłem stronę z zakładki "Serwis" i po ponownym dodaniu Out dalej jest z linkami od eWeblinka. :(

Offline e-weblink.com

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Reputacja: 8
Odp: Ilość linków wychodzących
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2013, 11:29:17 »
Dla serwisu z 'www' (a takie tylko przyjmujemy) linki do tej samej domeny ale bez przedrostka 'www' traktowane są jaki linki zewnętrzne. Na supporcie zostały wysłane linki jakie zlicza system jako wychodzące.
Najczęściej Zadawane Pytania:
http://www.e-weblink.com/faq.php