Autor Wątek: Blokowanie linkowania mojej strony  (Przeczytany 2659 razy)

Offline gama

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Blokowanie linkowania mojej strony
« dnia: Październik 09, 2012, 11:29:11 »
Proszę o informację na jaki adres e-mail mam wysłać prośbę o zablokowanie możliwości linkowania mojej strony z waszego systemu. Na wysłany formularz kontaktowy nikt mi nie odpowiada od tygodni.

Offline e-weblink.com

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Reputacja: 8
Odp: Blokowanie linkowania mojej strony
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 09, 2012, 12:11:42 »
Po wysłaniu do nas zgłoszenia 3 września, domena została zablokowana 5 września i o godz. 14:19 zostało wysłane potwierdzenie w razie niejasności proszę pisać na PW lub na formularz kontaktowy.
Najczęściej Zadawane Pytania:
http://www.e-weblink.com/faq.php

Offline bednarz

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Blokowanie linkowania mojej strony
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2012, 13:13:57 »
Witam podpinam się pod wątek.
Wysłałem do Państwa maila 18.10.2012 z prośbą o zablokowanie linkowania moich stron ( z formularza na stronie) , w mailu podałem adresy, utworzyłem też odpowiednie pliki na domenach aby potwierdzić iż jestem ich właścicielem. Prosiłem o wysłanie potwierdzenia na mój adres email kiedy blokada będzie założona w waszym systemie na moje domeny.

Nadmienię iż bardzo mi się spieszy ponieważ konkurencja namiętnie linkuje do mnie z jakiegoś SWL i chce się pozbyć jednaj z moich domena.

Czy nie wygodniej dla Państwa jest stworzenie narzędzia Antylinker, tak jak w innych systemach. Zakładam sobie u Was konto wchodzę w antylinker i blokuje moje domeny po uprzednim dodaniu odpowiedniego skryptu na witryny, i problem z głowy.


 Proszę o odpowiedź czy coś w tym temacie zostało ustalone.

Offline e-weblink.com

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Reputacja: 8
Odp: Blokowanie linkowania mojej strony
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2012, 12:23:58 »
Czasem przez weekend nazbiera się zgłoszeń na support i mogą występować lekkie opóźnienia w odpisywaniu na maile.
Najczęściej Zadawane Pytania:
http://www.e-weblink.com/faq.php