Autor Wątek: Problem z dodaniem serwisu  (Przeczytany 2468 razy)

Offline milosunio

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Problem z dodaniem serwisu
« dnia: Październik 18, 2011, 00:16:14 »
Witam,

Dodalem dwie strony do systemu eweblink. Za jedna dostalem punkty a za druga nie. Ta druga to duzo lepsza domena z wyzszym PR. Oto co mi pokazuje w statusie: gwiazdke z "Katalog Webmini"

W czym jest problem?

Offline airpres

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 5
Odp: Problem z dodaniem serwisu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2011, 00:25:23 »
A jakie masz statystyki tej domeny?
Chodzi mi o te: Google:  0  / Yahoo: 0 / BL:  0  / PR: 0 / Out: 0 (30%) / IP: ... / Staż: 0m ?

Bo powodów może być kilka, np. z tych chyba najczęstszych:
- brak zaindeksowanych stron w Guglu,
- brak backlinków w Yahoo i domena ma staż w systemie większy niż miesiąc.

Offline e-weblink.com

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Reputacja: 8
Odp: Problem z dodaniem serwisu
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 18, 2011, 00:26:13 »
Problem w tym, że druga domena nie jest zindeksowana w Google z przedrostkiem 'www' (zapraszamy do naszego FAQ)
Najczęściej Zadawane Pytania:
http://www.e-weblink.com/faq.php

Offline pacem

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z dodaniem serwisu
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2011, 13:02:16 »
witam

a ja mam pytanie innej treści, mianowicie:

"Powodem może być ponowne dodanie tej samej domeny lub dodanie jej przez innego użytkownika systemu. W drugim przypadku przygotowaliśmy system automatycznego odzyskiwania domen. Dokładne informacje jak to zrobić znajdują się w zakładce Serwisy na samym dole w sekcji Weryfikacja utraconych domen po kliknięciu w ikonkę pytajnika."

Nie widzę na dole strony zakładki "Serwisy", stąd też nie mogę skorzystać z opcji weryfikacji domeny.
dziwne trochę, bo nie mogę dodać domeny, której nie dodawałem do systemu, ale możliwe że kiedyś stare konto jedno założyłem, o którym nie pamiętam i stąd taki "klops" teraz

bardzo proszę o wskazanie linka do FAQ gdzie to się znajduje jak to nie problem :)
:)

Offline airpres

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 5
Odp: Problem z dodaniem serwisu
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2011, 13:23:10 »
Będąc w zakładce Serwisy, kliknij ikonę OPCJE. Wówczas na samym dole strony pojawią się dodatkowe opcje, w tym weryfikacja domen.

Offline pacem

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z dodaniem serwisu
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 18, 2011, 15:18:22 »
Będąc w zakładce Serwisy, kliknij ikonę OPCJE. Wówczas na samym dole strony pojawią się dodatkowe opcje, w tym weryfikacja domen.

ale ja nie widzę na dole strony e-weblink.com zakładki "Serwisy", może u mnie tylko tego nie widać, w każdym razie jak ty widzisz forumowiczu to poproszę o linka :)
:)

Offline airpres

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 5
Odp: Problem z dodaniem serwisu
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 18, 2011, 16:24:31 »
A o to chodzi. W sumie racja, to jest tak napisane w regulaminie, że może mylić.
Chodzi o tę zakładkę Serwisy, ale w menu po lewej, na samej górze. I dopiero w tej zakładce na dole strony jest opcja weryfikacji domeny.
Link bezpośredni: http://www.e-weblink.com/account_address.php

Offline pacem

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z dodaniem serwisu
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 18, 2011, 16:31:50 »
A o to chodzi. W sumie racja, to jest tak napisane w regulaminie, że może mylić.
Chodzi o tę zakładkę Serwisy, ale w menu po lewej, na samej górze. I dopiero w tej zakładce na dole strony jest opcja weryfikacji domeny.
Link bezpośredni: http://www.e-weblink.com/account_address.php

o dziękuję, faktycznie teraz już widzę.
przemęczenie :)
:)

Offline pacem

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z dodaniem serwisu
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 19, 2011, 16:48:29 »
Udało mi się z tego skorzystać i mała konsternacja i zdziwienie kolejne.
Wyskakuje mi błąd:

"adres serwisu istnieje już w naszej bazie danych.
Powodem może być ponowne dodanie tej samej domeny lub dodanie jej przez innego użytkownika systemu. W drugim przypadku przygotowaliśmy system automatycznego odzyskiwania domen. Dokładne informacje jak to zrobić znajdują się w zakładce Serwisy na samym dole w sekcji Weryfikacja utraconych domen po kliknięciu w ikonkę pytajnika. "

Domena niby istnieje w bazie, sprawdziłem ją, jest u mnie na koncie (teoretycznie tylko), ponieważ jej w rzeczywistości nie ma.
Wygląda na to, że baza tak jakby nie skasowała jej, sam już nie wiem czy czekać na jakieś odświeżenie informacji, czy co?
Wcześniej miałem domenę dodaną,ale ją usunąłem, teraz chciałem znów dodać i pojawił się ten błąd.
Nie ogarniam tego trochę jakby :)
W dodatku powiem, że taka sama sytuacja jest z około 2-3 domenami, teoretycznie są podpięte, w praktyce ich nie ma.
System wykrył, że są podpięte na moim koncie użytkownika, ale w praktyce ich tam nie ma.
Czy miał ktoś podobną sytuację?
:)

Offline e-weblink.com

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Reputacja: 8
Odp: Problem z dodaniem serwisu
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 19, 2011, 17:37:27 »
Proszę podać te domeny na PW lub formularz kontaktowy, gdyż bez tego ciężko będzie cokolwiek doradzić.
Najczęściej Zadawane Pytania:
http://www.e-weblink.com/faq.php