Autor Wątek: Punkty, indeksacja, www  (Przeczytany 3817 razy)

Offline indeo

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Punkty, indeksacja, www
« dnia: Kwiecień 09, 2008, 09:47:03 »
Jestem nowy w tym systemie wymiany linków. Trochę zmartwiłem się już na początku, że system przyjmuje tylko domeny zaczynające się na www?!. Ja nie używam www od lat - nie podobają mi się. I teraz pytanie - moja strona w narzędziach googli jest skonfigurowana tak, żeby domyślnie funkcjonował adres http://the-photo.pl -  i strona ma zaindeksowanych około 4000 podstron. Oczywiście adres z www tez działa ale domena www.the-photo.pl nie ma w googlach wcale zaindeksowanych stron. Stąd moje pytanie/obawy, czy moja strona w ogóle będzie miała jakiekolwiek punkty w systemie. Drugie pytanie - na jakiej zasadzie punkty są dodawane. Czy za ilość zaindeksowanych w googlach podstron, czy przez jakiegoś wewnętrznego robota systemu? No PR oczywiście też ale on sie tak szybko nie zmienia.

Offline Mich@ł

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Punkty, indeksacja, www
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2008, 10:03:35 »
Punkty rozdawane są za site(w googlach) i PR.

Zrób przekierowanie 301 i po kilku dniach będziesz miał adres z www ;)
Pozdrawiam
Michał Kryński
Krynski NET

 

Offline indeo

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Punkty, indeksacja, www
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2008, 12:37:15 »
No ale ja mam czekać aż mi robot googli zaindeksuje od nowa te 4000 podstron z www w adresie?? Ja nie chce żeby mi sie po googlach walały sie adresy z www. Chce mieć tam normalnie to co mam - strone bez www. Alias www i tak działa, bo tak jest skonfigurowany DNS i apache ale wszystkie linki są przez witrynę generowane bez www. Więc na mój rozum robot nigdy nie zaindeksuje mojej strony z przedrostkiem www bo ten adres w sieci nie występuje. Nie rozumiem po co w ogóle ta sprawa z www?

Offline Vimes

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • wtf?
Odp: Punkty, indeksacja, www
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2008, 13:34:59 »
Jeśli nie chcesz adresu z www to nie będziesz mieć e-weblinka. Poruszane już to było milion razy, więc, proszę, nie męcz już użytkowników forum takimi pytaniami.

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Punkty, indeksacja, www
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2008, 13:55:50 »
Ten system tak niestety ma ze kładzie wage na punkty z pokryciem, to daje moc systemu, dzięki temu też jest on najbardziej liczącym sie systemem obecnie w naszym kraju, rozumiemy ze niektorzy w przeszłosci nie zwracali uwagi albo też chcieli robic bez WWW ale jest to sztuczne nabijanie fałszywych punktów.

Dlatego sorry ale zasady są jasne

Offline indeo

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Punkty, indeksacja, www
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2008, 14:58:53 »
Cytuj
Jeśli nie chcesz adresu z www to nie będziesz mieć e-weblinka. Poruszane już to było milion razy, więc, proszę, nie męcz już użytkowników forum takimi pytaniami.
może być i 3 miliony co z tego, jak nie w tym miejscu co trzeba i jak ten e-weblink i to forum są dla mnie nowe? Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, żeby cos wymagało ode mnie subdomeny www. To powinno być na samym poczatku jasno napisane - "jak nie masz w googlach zaindeksowanych adresów z www to spadaj".

Co do najlepszych systemów wymiany linków - linkme.pl nie ma sobie równego. Strony są oceniane przez ludzi, nie ma mowy o spamach, każdy widzi na jakich stronach znajdują sie linki do jego site'ów i ile są warte, a jak mu nie odpowiadają to je wywala. Robot linkme chodzi po stronach i sprawdza, czy linki są rzeczywiście tam gdzie powinny, (a nie tylko na głównej stronie, a reszta brana z googli) i sam indeksuje strony - czyli sprawdza gdzie fizycznie są linki, a nie ile kto ma stron w googlach.

Dlatego wasz system dla mnie się nie nadaje. Domyślam sie, że to www bierze sie tylko z tego że system nie potrafi ze statystyk googli oddzielić statystyk domeny głównej od statystyk subdomen. Jednym słowem nie potrafi nawet sprawdzić, czy na wszystkich moich podstronach pokazywane są linki. Więc ktoś może w ten sposób oszukiwać innych.


Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Punkty, indeksacja, www
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 09, 2008, 15:10:10 »
Dlatego wasz system dla mnie się nie nadaje. Domyślam sie, że to www bierze sie tylko z tego że system nie potrafi ze statystyk googli oddzielić statystyk domeny głównej od statystyk subdomen. Jednym słowem nie potrafi nawet sprawdzić, czy na wszystkich moich podstronach pokazywane są linki. Więc ktoś może w ten sposób oszukiwać innych.

Jeżeli jest tak jak mówsz to dlaczego tak upacie dążysz do dodania się do systemu ? Mówisz że szkoda i wypisujesz sie. Nie ma co polemizowac

Offline indeo

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Punkty, indeksacja, www
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2008, 07:33:12 »
Nie ja nie dążę, przecież w pół godziny po rejestracji nie znam wszystkich mankamentów systemu prawda? Dlatego pytam na forum żeby bezczynnie nie czekać.
Ale to z www powinno być czarno - na białym napisane na samym początku nie w sensie - "twoja strona musi zgłaszać sie pod adresem z www" - większość się zgłasza, tylko tak jak to wyjaśniliśmy - "Twoja strona musi funkcjonować w indeksie google z przedrostkiem www i tylko podstrony z www w adresie będą naliczane.

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Punkty, indeksacja, www
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 10, 2008, 08:31:54 »
Dokładnie jest tak jak mówisz, pisze czarno na białym, na górze ekranu masz regulamin, warto sie z nim zapoznać żeby nie dostać bana pierwszego dnia a w regulaminie  pierwsza informacja to:

Regulamin
Strony w systemie:
a) System przyjmuje tylko adresy domen z www.


Ok jestes nowy ale jeżeli przeczytasz regulamin to dużo się dowiesz ewentualnie instrukcje http://www.e-weblink.com/forum/index.php?topic=740.0
 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2008, 08:33:34 wysłana przez Xann »