Autor Wątek: SMF instalacja  (Przeczytany 2812 razy)

Offline failo

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
SMF instalacja
« dnia: Luty 05, 2008, 23:01:36 »
Witam!
Mam maly problem z instalacja na smf. Server dziala na apache, i wszysto musze wrzucac do htdocs - jak narazie wszystko dziala tylko nie e-weblink.com wrzucilem folder i ten skrypt php do htdocs (glowny folder gdzie sa wszystkie pliki od smf) ustawilem choda tak jak bylo podane w instrukcji: 777. Na stronce wyswietla sie tylko 903 co jest errorem w weblinku mowiacym ze zostal znaleziony pusty folder. Wkleilem ten php skrypt w ten sposob:

function template_main_below()
{
      include_once('phpSkryptOde-Weblinka.php'); echo fetch_weblink('/');
      global $context, $settings, $options, $scripturl, $txt;
      echo '
      </div>';

W tak wklejonym skrypcie pojawia sie wlasnie tylko ten error 903 czasami tez 902. Przy probie aktywowania dostaje rozne errory od 104, 106 itd. zaznaczam ze nie podalem sciezki w include w template.index.php do htdocs bo wtedy nic sie nie wyswietla. Mam nadzieje ze kros sie tu orientuje z instalka na SMF!
Pozdrawiam
Dzieki z gory za pomoc!


Offline failo

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: SMF instalacja
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2008, 14:12:41 »
Ok, mam male postepy, wkleilem linka tak jak powinienem w IndexBoardtemplate.php z prawidlowa sciezka do folderu w moim htdocs folderze. Problem mam caly czas taki sam a mianowicie x903. Probowalem juz oprozniania folderu, usowania serwisu z weblinka dodawania go na nowo i ponownej proby autoryzacji. Przy autoryzacji dostaje rozne problemy 104, 110 itd.
Czy moze to problem z moim hostem? htdocs zainstalowalem zebym mogl uzywac SEO4,  i jest tam wpis ModRewrite...Co moze byc przyczyna?

Offline failo

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: SMF instalacja
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2008, 14:16:19 »
Jeszcze mala dygresja: stronka nie jest zaindexowana przez google, czy to ma wplyw. Na stronie linkme.pl przeczytalem ze w ogole nie mozana dodac strony ktora nie jest zaindexowana.

Offline Vimes

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • wtf?
Odp: SMF instalacja
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2008, 16:05:07 »
Myślałeś po cholerę dodajesz stronę która nie ma ani jednej zaindeksowanej strony do systemu w którym punktacja opiera się na liczbie zaindeksowanych  stron?
Oczywiście że nie możesz jej dodać jeśli site wynosi 0.

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: SMF instalacja
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2008, 21:06:13 »
Jeszcze mala dygresja: stronka nie jest zaindexowana przez google, czy to ma wplyw. Na stronie linkme.pl przeczytalem ze w ogole nie mozana dodac strony ktora nie jest zaindexowana.

możesz ją dodać i poczekać aż google indexuje jak to robi wiekszośc użytkowników