Autor Wątek: transfer punktów tylko dla kont pro?  (Przeczytany 5332 razy)

Offline lukasn

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
transfer punktów tylko dla kont pro?
« dnia: Sierpień 31, 2008, 17:08:31 »
czy aby przetransferować punkty trzeba mieć konto pro?

Offline e-weblink.com

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Reputacja: 8
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2008, 17:43:06 »
czy aby przetransferować punkty trzeba mieć konto pro?

Tak, transfer punktów na inne konto mogą dokonać tylko osoby które posiadają konto PRO.

Pozdrawiam.
Najczęściej Zadawane Pytania:
http://www.e-weblink.com/faq.php

Offline lukasn

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2008, 18:44:32 »
Tak, transfer punktów na inne konto mogą dokonać tylko osoby które posiadają konto PRO.

Pozdrawiam.
Dziwne, większość systemów daje za free takie podstawowe opcje.
A jest możliwość wykupienia tylko tej opcji?

nie ukrywam, że konto PRO jest dość drogie a mnie większość funkcji w konta PRO jest nie potrzebna


Offline Napad

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2008, 15:07:28 »
Sorry 30 zł miesiecznie to drogo ? albo masz 15 lat albo se jaja robisz

Offline zajadacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2008, 18:50:38 »
Dziwne, większość systemów daje za free takie podstawowe opcje.
A jest możliwość wykupienia tylko tej opcji?
Za free? To może mi powiesz, że te systemy istnieją za free? Myślisz, że z czego się utrzymują SWL-e? Wszystkie sobie część mocy systemu biorą. Zaraz Xann wyskoczy, że on nie bierze i utrzymuje się z kont pro, ale nie zamierzam wierzyć słowom, bo to tylko słowa, niczym nie poparte :)

Sorry 30 zł miesiecznie to drogo ? albo masz 15 lat albo se jaja robisz
Zobaczył ciężarowy samochód Xanna ( http://www.seoparty2k8.eweblink.pl/pages/130.htm ) i pewnie stwierdził, ze Xanna stać, żeby dać wszystkim konto pro za free ;D

A tak poważnie to te monitoringi itp. pierdoły to przydatne tylko jak się klientów na pozycjonowanie ma, a i to nie zawsze, bo jest przecież web-tools. Jak kupię konto pro to chyba tylko pod sprzedaż punktów i żeby projekty były.

Zdjęcia stacji bazowych GSM i UMTS

Offline Napad

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2008, 13:23:59 »
Ja się zajmuję pozycjonowaniem zawodowo i nie wyobrażam sobie stosowania półśrodków i uważania się za profesjonaliste. Zresztą raczej widać ze e-weblink jest najbardziej profesjonalnym systemem na Polskim rynku a jak wiemy marka chyba kosztuje. Wiec wole zapłacił te 30zł i spac spokojnie albo wziąć  tel i zadzwonić na support jak mam problem a nie pisać na GG bo na to czasu nie mam i nie siedzie całymi dniami przed komputerem. 

Zresztą cena pkt chyba o czymś świadczy 

E-weblink 39zł. za kazde 10 tys. punktów
Seo net 28zł. za kazde 10 tys. punktów
Gotlink 10zł. za kazde 10 tys. punktów

http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=57139





Offline zajadacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 03, 2008, 15:11:14 »
Ja się zajmuję pozycjonowaniem zawodowo i nie wyobrażam sobie stosowania półśrodków i uważania się za profesjonaliste. Zresztą raczej widać ze e-weblink jest najbardziej profesjonalnym systemem na Polskim rynku a jak wiemy marka chyba kosztuje. Wiec wole zapłacił te 30zł i spac spokojnie albo wziąć  tel i zadzwonić na support jak mam problem a nie pisać na GG bo na to czasu nie mam i nie siedzie całymi dniami przed komputerem. 
Prawdę mówiąc dla zawodowca te 30 zł miesięcznie to nic, ale po cholerę zawodowcowi monitoring e-weba? Na monitoring web-tools od e-weba lepsze. Można klientowi konto założyć, i wtedy sobie sam sprawdza pozycje i raporty ma kiedy chce. A 400 zł jednorazowo dla zawodowca to nie majątek.

Dlaczego uważasz, ze weblink jest najbardziej profesjonalnym systemem? Bo ma najlepszy marketing i PR? Krupek jakoś na gg mi odpisuje, może Ciebie nie lubi ;) A pomocy przy instalacji na różnych systemach i hostingach, których są setki nie wymagajmy od suportu systemu. Od tego jest znajomość php lub programista.

Jak by się głębiej zastanowić, to jako zawodowiec powinieneś się trzymać z dala od wszystkich SWL-i  ;D
Zresztą cena pkt chyba o czymś świadczy 

E-weblink 39zł. za kazde 10 tys. punktów
Seo net 28zł. za kazde 10 tys. punktów
Gotlink 10zł. za kazde 10 tys. punktów

http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=57139
Tak, tak samo jak to, że Xann jako Car robił taki PR:
http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=49877&hl=
http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=49385&hl=

Nie mówiąc o tym co jako Car pisał w wątku o seonecie.
No i użytkownikowi, który zrobił tak samo z e-webem (fikcyjne ogłoszenie na 100k za 300 PLN) dał bana w systemie. Kali ukraść krowę to dobrze, Kalemu ukraść źle.
Zdjęcia stacji bazowych GSM i UMTS

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 03, 2008, 16:09:46 »
Sorry Xann to nie Car , nie wiem skąd bierzesz wiadomości ale jesteś w błędzie :)  mało tego jesteś w błędzie ze e-welbink bierze jakie kolwiek pkt z kont użytkowników, to jedyny system co sie utrzymuje z kont PRO a nie sprzedaży PKT.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2008, 16:13:49 wysłana przez Xann »

Offline zajadacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 03, 2008, 16:26:09 »
Sorry Xann to nie Car , nie wiem skąd bierzesz wiadomości ale jesteś w błędzie :)  mało tego jesteś w błędzie ze e-welbink bierze jakie kolwiek pkt z kont użytkowników, to jedyny system co sie utrzymuje z kont PRO a nie sprzedaży PKT.
Kiedy szookodnik napisał na PiÓ, że Ty to Car to nie zaprzeczałeś. Zresztą widać po stylu wypowiedzi, że to Ty :)
Zdjęcia stacji bazowych GSM i UMTS

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 03, 2008, 16:28:30 »
No jeżeli sz..... tak napisała że Car to Xann to nie raczej nie mam nic na obronę z tego juz sie nie wywinę .

Offline zajadacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 03, 2008, 16:48:02 »
No jeżeli sz..... tak napisała że Car to Xann to nie raczej nie mam nic na obronę z tego juz sie nie wywinę .
Tak wszyscy wiemy, że najłatwiej powiedzieć, że on jest zły i niedobry, bo spamy ujawnia i dlatego też musi kłamać. Jakoś jak hehe tak zrobił to afery nie było (no chyba że hehe=szookowiec). A jak zacznę linkować świeżą domenę tylko z weblinka i z Y wyciągnę po BL domeny w systemie, ale ich nie ujawnię to będę też zły. Każdy może mieć spis domen z SWL i zejdźmy z tego, że ktoś go podał i nie oceniajmy całokształtu tej osoby po tym.

Po prostu jakoś nie mam powodów, żeby Tobie wierzyć i nie mam powodów, żeby nie wierzyć szookodnikowi, bo powiedz jaki on by miał interes w ujawnianiu tego, że Car to Xann?
Zdjęcia stacji bazowych GSM i UMTS

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 03, 2008, 17:14:38 »
zajadacz  zauważyłem że "on" wiedział wszystko o co kolwiek byś go nie zapytał to wiedział :)  no to skoro tak twierdził to pewnie ma racje ze Car to Xann  no coż mogę powiedzieć ?

Dla mnie akurat jest to tak samo ważne jak zeszło roczny śnieg, jedyne czym się przejmuje to tym żeby zrobic coś porządnie i dobrze a nie bic piane o tym co by się chciało.

zjadacz Ty zaczynasz chyba mieć pretensje ze e-Weblink jest najlepszym systemem no skoro Ci to nie pasuje to akurat na to nic Ci nie poradze miejsca lidera nie zamierzam oddać

Offline zajadacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 03, 2008, 17:50:52 »
zajadacz  zauważyłem że "on" wiedział wszystko o co kolwiek byś go nie zapytał to wiedział :)  no to skoro tak twierdził to pewnie ma racje ze Car to Xann  no coż mogę powiedzieć ?
No akurat z tym się zgadzam, że czasem wypowiadał się o rzeczach o których nie miał pojęcia i pier*** przez kilkadziesiąt linijek coś co można napisać w 1-2 zdaniach :) Ciekawe czy jest to jakaś jednostka chorobowa, ale to już zadanie dla psychiatry ;) Ale nie martw się, zaczynasz go gonić w aktywności na PiÓ, jeszcze dwa lata i będziesz mieć więcej postów niż on ;) A odnośnie Cara i robienia sobie PR to już starczy, wystarczy, że Ci co chcą wierzyć to wierzą :)
Dla mnie akurat jest to tak samo ważne jak zeszło roczny śnieg, jedyne czym się przejmuje to tym żeby zrobic coś porządnie i dobrze a nie bic piane o tym co by się chciało.
Ej no, rozczarowujesz mnie, przecież w PR i biciu piany to weblink jest najlepszy.
zjadacz Ty zaczynasz chyba mieć pretensje ze e-Weblink jest najlepszym systemem no skoro Ci to nie pasuje to akurat na to nic Ci nie poradze miejsca lidera nie zamierzam oddać
Pojęcie względne czy najlepszy, wiele zależy od przyjętych kryteriów porównawczych :). Ale nie martw się już od dawna mnie kusi zrobić test porównawczy na jakąś normalną frazę typu opisy gg, czy teksty piosenek z dwiema świeżymi domenami.
Zdjęcia stacji bazowych GSM i UMTS

Offline lukasn

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 03, 2008, 18:02:07 »
Sorry 30 zł miesiecznie to drogo ?
zależy jak na to patrzeć.

Gdybym miał z pół miliona punktów to 30zł na miech było by nie dużo.

lecz gdy mam się parę punktów(kilka tyś) wydanie 30zł to dużo.

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 03, 2008, 19:34:47 »
zjadacz no to ci powiem jak nie wiesz dlaczego (coś myślę ze wiesz) w testach porównawczych wypadnie lepiej

1. porównaj ile domen jest w systemach to już świadczy jednoznacznie na przewagę przy cieżkich frazach
2. im starszy system tym ma lepsze domeny
3. jeżeli ktoś dodaje domeny do innego systemu to najczęściej też dodaje do eweba chyba ze nie lubi Xann'a
4. eweb był jest i będzie tak przetrzepany ze zostały w nim same mocne domeny bo spamy są wystawiane na listy

10. jaki inny system wg Ciebie zasługuje na uznanie i dlaczego ? znaczy co ma czego nie ma eweb ?