Autor Wątek: transfer punktów tylko dla kont pro?  (Przeczytany 5326 razy)

Offline zajadacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 03, 2008, 20:26:31 »
1. Tego do końca nie wiem, bo do seoneta wildcarda dodaje się jako jedną domenę. Fakt wiarygodny test powinien być przy minimum 100k na ciężką frazę, ale nie wykluczam, że np. dla 20k wyniki mogą być porównywalne i dla takich fraz systemy mogą być porównywalne.
2. A to starej domeny nie można dodać do nowego systemu?
3. Albo nie lubi robić 301 z bez www na z www. Widzisz, a ja dodaję, czyli według Twojej filozofii Ciebie lubię ;D
4. I dlatego przypuszczam, że maczałeś palce w tym ujawnieniu domen ;-) Nie da się zaprzeczyć, że to, że lecą wszelkie dmozy, wiki, autoblogi i inne g*** korzystnie wpływa na system.

10. Po wiem Ci czego nie ma, co ma e-web: Nie ma PR-owca, który wszystkim mówi jakiego to super systemu nie ma. Mnie po prostu szlag trafia jak słyszę to po raz n-ty. System ma po prostu działać, a nie tworzyć wirtualnych użytkowników na forach i mówić że jest najlepszy. Poza tym monopol nie jest dobry. Czy jest to monopol google, czy SWL. Równowaga jakaś musi być, żeby sytuacja nie była patologiczna. Problem polega na tym, że siła e-weba bierze się nie z tego, że jest najlepszy, tylko z tego, że ma najlepszy PR, co powoduje, że jest postrzegany jako najlepszy.

I nie zrozum mnie źle. Przeciwko jako takiemu weblinkowi nic nie mam, po prostu macie eufemistycznie mówiąc bardzo denerwującą politykę. Niedługo lodówkę otworzę i przeczytam, że e-web najlepszy  ;D
Zdjęcia stacji bazowych GSM i UMTS

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 04, 2008, 10:25:14 »
Używasz system tylko wtedy kiedy Ci się to opłaca  anie bo lubisz Xanna a żeby Ci się to opłacało to system musi przynosić Tobie ( użytkownikowi profity), ironią jest to ze to co robię przynosi Tobie korzyści jak i wszystkim pozostałym , jeżeli chodzi o system to utrzymuje się on z kont PRO , w życiu zarabiam w szeregu innych działalnościach i wierz mi auto nie jest z e-weblinka.

Mi zależy na ilości kont PRO które są tanie, dla kogoś kto nie chce kont PRO jest wersja standard bez bajerów którą tez śmiało można promować swoją stronę i nikt mi nie powie ze nie.

Możesz zrobić trzy rzeczy:
1. olać system i pójść sobie do innego
2. pomóc go rozwijać i zarabiać na nim każdego miesiąca więcej
3. olać co ja pisze ;)


Offline e-weblink.com

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Reputacja: 8
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 04, 2008, 12:21:14 »

Gdybym miał z pół miliona punktów to 30zł na miech było by nie dużo.

lecz gdy mam się parę punktów(kilka tyś) wydanie 30zł to dużo.

Chyba sobie sam odpowiedziałeś na pytanie. Skoro masz mało punktów to do czego transfery?

Pozdrawiam.

PS. A pozostałych proszę o nie schodzenie z tematu.
Najczęściej Zadawane Pytania:
http://www.e-weblink.com/faq.php

Offline zajadacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Odp: transfer punktów tylko dla kont pro?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 04, 2008, 12:27:59 »
Używasz system tylko wtedy kiedy Ci się to opłaca  anie bo lubisz Xanna a żeby Ci się to opłacało to system musi przynosić Tobie ( użytkownikowi profity), ironią jest to ze to co robię przynosi Tobie korzyści jak i wszystkim pozostałym , jeżeli chodzi o system to utrzymuje się on z kont PRO , w życiu zarabiam w szeregu innych działalnościach i wierz mi auto nie jest z e-weblinka.

Mi zależy na ilości kont PRO które są tanie, dla kogoś kto nie chce kont PRO jest wersja standard bez bajerów którą tez śmiało można promować swoją stronę i nikt mi nie powie ze nie.

Możesz zrobić trzy rzeczy:
1. olać system i pójść sobie do innego
2. pomóc go rozwijać i zarabiać na nim każdego miesiąca więcej
3. olać co ja pisze ;)
Xannie ja to wiem. Przecież z long tail dla nokautu pewnie masz więcej niż z kont pro :) i samochodu byś z tego nie kupił, bo te ok. 7k miesięcznie z kont pro to na serwery i programistę może nie wystarczyć :) Najgorsze, że chyba nie ma sposobu, żebyś udowodnił, że nie bierzesz części mocy systemu, jak i nie ma sposobu, żebym ja udowodnił, że to robisz....

Wybieram opcję 2,5 zarabiać więcej i olać to co piszesz ;)

Wiem, że jestem wredną cholerą, taki jestem i będę póki jakiś SWL będzie się uważać za najlepszy i wszystkim to wmawiać :) I starczy już tego, bo do niczego nie prowadzi ta dyskusja.

PS. A pozostałych proszę o nie schodzenie z tematu.
Sorry, ale polityka jest taka fajna, ja też chcę tak jak Ci w telewizji przywalić komuś po głowie łopatką ;)
Zdjęcia stacji bazowych GSM i UMTS