Autor Wątek: Zmiana alogrytmu naliczania PKT  (Przeczytany 28434 razy)

Offline intelligentspam

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 09, 2008, 21:21:43 »
Podoba mi sie polityka jaka prowadzisz! Tak trzymaj!

Offline ewenement

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 09, 2008, 21:23:28 »
jak bedzie gotowe to tak

Chodzi mi o przybliżoną ilość, ponieważ wypadało by żebym wiedział ile będę miał mniejwiecej punktów po zmianie algorytmu.

Offline zgred

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 5
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 10, 2008, 13:11:04 »
założ z góry że bedziesz miał 50% z tego co masz teraz - mnie tak wychodzi.
gonz0
--

Offline bdozz

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 211
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 10, 2008, 13:42:49 »
Tu nie można nic zakładać. Jeśli Ci zostanie tylko 50% punktów, to ktoś powinien mieć 200%.

W algorytmie dojdzie do zmian po to by zmniejszyć wagę spamerskich stron z krótkim żywotem, a docenić strony, które już parę lat są w necie i ich jedynym zadaniem nie jest promowanie innych stron...
Hurtowy handel punktami. Dostępne punkty z najpopularniejszych systemów. Najlepsze ceny na rynku!


Offline nexmoney

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 2
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 10, 2008, 13:48:11 »
W algorytmie dojdzie do zmian po to by zmniejszyć wagę spamerskich stron z krótkim żywotem, a docenić strony, które już parę lat są w necie i ich jedynym zadaniem nie jest promowanie innych stron...

taaa.....
od tej pory w ewebie beda tylko strony tworzone charytatywnie...

Offline intelligentspam

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 10, 2008, 15:18:14 »
A ile jest tych starych wartościowy storn? promil czy dwa? wydaje mi się że większy nacisk będzie kładziony na pozycjonowane strony z odpowiednim BL i PR tych które rzeczywiście w obecnym naliczaniu googla (po cięciu site) mają moc. wiek domeny wydaje mi sie zupełnie banalny, ile jest storn co mają 10 lat 5 site i 100BL? i co? wierze że Xann zrobi to z głową, każdy przed dodaniem zaplecza zbada algorytm (nawet bez jego oficjalnego podania), i wtedy dojdzie do konfrontacji realiów i wizji. nawet najwięksi  mogą upaść, tym bardziej, że rynek jest chłonny jak gąbka na rozwiązania typu SWL, jeden nieprzemyślany ruch i po zabawie. na czasie nowy SWL, z linkami stałymi i rotacyjnymi, ciekawy algorytm (tez nastawiony na BL, PR). Czekają na ciekawe dni niedługo.

Jeszcze raz napomnę... W dobrym kierunku prowadzisz system Xann, tak trzymaj!  ;)   

Offline bdozz

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 211
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 10, 2008, 15:26:36 »
Jest różnica między 2-3 letnią domeną, a kilkumiesięcznym adresem, który dopiero co jest indeksowany w głębszych poziomach.

Powinny też być rozróżniane strony nastawione wyłącznie na promocje, które mają więcej linków wychodzących niż głodnych dzieci w Afryce, od przyzwoitych sklepów internetowych z dodanym e-weblinkiem w stopce.
Hurtowy handel punktami. Dostępne punkty z najpopularniejszych systemów. Najlepsze ceny na rynku!


Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 10, 2008, 15:57:27 »
Jak juz wcześniej powiedziałem większy nacisk kładziemy na stare pozycjonowane domeny im starsza i dłużej pozycjonowana tym lepiej co nie znaczy ze nowa wiki nie bedzie punktowana będzie ale troszkę mniej

Offline kibik

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 10, 2008, 18:22:26 »
witam
   dziś zajrzałem sobie na moje darmowe konto w e-weblink i zauważyłem sporo zer pod punktami za strony. to oznacza że mogę już pakować manatki i szukać innego systemu wymiany linków ?

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 10, 2008, 18:48:10 »
nie :)  nie na wszyskich kontach zostały odświerzone domeny obecnie jest ok 30% odświerzonych domen 

Wartości oznaczają  0 / 0 / 0 /0

G / Y / BL / L wy


Offline dextasy2

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 10, 2008, 20:00:10 »
133,000 / 0 / 0 / 6

Mam obecnie tak a nie wierze, ze w Yahoo nie mam zadnych zaindeksowanych stron.
Sprawdzajac na Yahoo mam Pages (267,568) - mam nadzieje, ze to zostanie aktualizowane.

Offline kibik

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 10, 2008, 20:19:01 »
no właśnie ja też mam coś w tym stylu jak dextasy2... nic to, ufam, że kiedy wszystko się odświeży punkty mi aż tak nie polecą....

odświeżanie parametrów G / Y / BL / L wy będzie w takiej częstotliwości jak do tej pory site Googla czy coś się w tym też zmienia ?

Offline matthew

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 10, 2008, 20:25:27 »
myślę że dane się dopiero pobierają ;) i będzie dobrze
ale mam pytanie jak będzie z page rank ?

Offline Xann

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2116
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 10, 2008, 21:01:51 »
Bonysy zostają po staremu z małym wyjątkiem bonusów za domene tzn , bedzie tylko bonus za domene główną 1000 pkt subdomeny nie będą premiowane + bonusy za PR

Offline Carnagge

  • Młody user
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Odp: Zmiana alogrytmu naliczania PKT
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 10, 2008, 21:40:51 »
Coś czuję, że ten system może sprowadzić katastrofę na eweblink, a w szczególności na handel punktami. O ile samo założenie jest dobre to boję się o wykonanie. Jak już to przedmówcy zauważyli odświeżanie tych 4 parametrów coś cienko idzie, już teraz były problemy z samym odświeżaniem site'u, bo nie raz wywalało 0, a jak będzie system miał badać te wszystkie 4 parametry to coś czuję, że będziemy się codziennie budzić i widzieć na swoim koncie +/- 10 000 pkt w zależności jak system odświeży parametry...

[EDIT] Już nie będę mówił o tym ile pewno stron wyleci z systemu za to że poblokowało bota Yahoo, a taka tendencja jest dość powszechna chyba, że to będzie inaczej naliczane ale jak ja mam np. 4000 / 0 / 0 / 0 - to wtedy mam 0 pkt za stronke...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2008, 21:43:18 wysłana przez Carnagge »